Kayıtdışı 1.Bölüm 2. Fragmanı

Kayıtdışı 1.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kayıtdışı dizisinin ilk bölümü 18 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili 2. fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Kayıtdışı son fragmanı yayınlandı!

REKLAMLAR

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kayıtdışı bu hafta yayınlanacak mı? Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Kayıtdışı son fragmanı yayınlandı!

Yeni bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

NOT: Yeni bölüm özeti sayfaya eklendi!

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

İstanbul... 20 milyonluk bu şehirde suç da bitmez günah da. Birileri günah işler, birileri de o günahları örter. Başkalarının yalanlarını örtmekten kendi gerçeğini unutan Ali Kemal, aşık olunca kendi gerçeğiyle yüzleşecek.

Erkan Petekkaya’nın uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi 2017’nin son çeyreğinde FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme aldığı iddialı dizide Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi başarılı oyuncular da yer alacak.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır!

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.